tam gdzie Żelowany don ,tam padaka totalna ,zgnoili dobra spółkę nigdy nie tykajcie sie spółek gdzie bezpośrednio lub pośrednio ma coś wspólnego Patrowicz,ja wywaliłem na poziomie najwyzszym ,szkoda mi was ale nie wejde w tą spółke drugi raz ,no chyba ze ten padalec nie będzie udziałowcem