Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: -45,11%

Re: Ten sam schemat

Zgłoś do moderatora

Macie rację Panowie, że to irracjonalne pozbywanie się akcji właśnie teraz, na historycznych minimach (podwójne dno - 8,30). Analizując ostatnie informacje ze spółki wnioski nasuwają się same - gorzej to już było, może być tylko lepiej. Z drugiej strony rozumiem tych "kamikadze", którzy wyskakują na tych poziomach bo sam kiedyś to przerabiałem. Wszyscy, którzy brali papier na dłużej w połowie zeszłego roku po 30-20zł są teraz na sporym minusie, no chyba że nie wytrzymali ciśnienia i dawno sprzedali. Tak, jak pisałem powyżej brak doświadczenia na NC, do tego emocje, strach i panika, a także długi czas "wiszenia" na stracie skutecznie odbiorą papier takim inwestorom. Prawa rynku są niezmienne - żeby kurs poszedł do góry akcje MUSZĄ zmienić właściciela i przejść w silniejsze ręce. Uważam, że teraz lepiej jest mieć papiery Road niż je na pałe wyprzedawać, brałem poniżej 9zł i poczekam do końca roku (no chyba, że SL wcześniej puści). Nie wiem co będzie, wróżbitą nie jestem ale stosunek potencjalnego zysku do ryzyka jak dla mnie - akceptowalny.

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROAD 0,00% 4,93 2026-02-20 10:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.