Spółka potwierdziła, że warunki finansowe były korzystne i zgodne z planami. I nie powinny znacząco wpłynąć na długoterminowe wyniki finansowe. Czyli Celon zapłacił kasę w ramach ugody. Coś mi się obija o uszy, że kiedyś Wieczorek gadał o kilka bańkach jako potencjalne kwoty w tej sprawie.