Dnia 2020-03-26 o godz. 13:08 ~panda napisał(a):
> wychodzi ze zapłacili jakąś kasę w ramach ugody. Umowa zabrania tego powiedzieć, ale pewnie w kolejnym raporcie będzie widać w kosztach. Cała reszta bez zmian.
jaka kase? bredzisz w malignie ugode przyjeto jako klasyczna kompensatę w wyniku ugody strony wycofały się z licznych postępowań sądowych