Dnia 2017-06-30 o godz. 21:09 ~marek napisał(a):
> Technika zadziałala czy jest jakiś inny powód wzrostów?
Technika nie ma nic do gadania, jak chcesz to zobacz technikę z 6 kwietnia... Po prostu kurs akcji jest tak niski, że nawet kierulom nie opłaca się sprzedawać.