jasne ubierają naiwnych i już, dobrze mówisz ,, majątek rozsprzedany, czekamy na wyniki aby potwierdzić nasze przypuszczenia bo uważam że tutaj nie jeden zostanie z ręką w nocniku - nawet spekuła tego syfa omija z daleka a przecież na bankrutach zarabia się najlepiej tylko pewnie na poziomach dużo niższych..