kto sie przesiadł na takie spolki jak vistal robi kasę, na groclinie nie zrobicie nigdy kasy bo gospodarz ktory prowadzi spolke do ruiny i jej majatek nastepnie wyprzedaje nie jest dobrym gospodarzem i z takim gospodarzem daleko nie zajedziecie - znam to na swoim przykładzie niestety..