Dnia 2019-04-08 o godz. 10:55 ~ghOst napisał(a):
> Ranting D to pszeszłość.
> > Bilans poczyszczony, raport wymalowany jak Alvin i wiewiórki na święto lasu,"Kaśka " w kasie,ale to dopiero na koniec kwietnia,to prawie cała wieczność
> > Lepiej nie czekać.
> > Lubię kwiatki ale w maju ))))
Ruszy jak będzie trzeba mWig80 podciagnąć