Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,70 zł , zmiana od tamtej pory: -15,19%

Re: Tantiemy - hipoteza

Zgłoś do moderatora
moim zdaniem tam byla niezła wtopa. ktoś po stronie PCF albo byl zbytnim optymistą, albo nie zna sie na biznesie i podpisal umowe za ambitną, chociaz w tamtym czasie realia sprzyjały gamingowi. także ktos tu nieźle zawalił moim zdaniem.
co nie zmienia faktu, ze gra jest b. dobra, choc oczywiscie nie mainstreamowa. podobnie jak Medium od Bloobera. świetna robota, ale co z tego skoro to nie pospolita FIFA, GTA czy inny tytul, w ktory grają miliony na calym świecie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,15% 43,00 2022-11-25 14:29:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.