Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,70 zł , zmiana od tamtej pory: -24,67%

Re: Tantiemy - hipoteza

Zgłoś do moderatora
Był temat omawiany publicznie. Premiera plus dlc plus serwis podniosły koszta . Takie gonienie króliczka. Natomiast z sfery myśleniowej przydało by się przegonić je po premierze dlc. Bez względu na to czy będzie dalsze monetyzowanie pozycji. Życzeniowo chce aby dodatek był jedyny i tylko end game był powiększany. Coś na bazie sezonów za 10$ . No ale to życzeniowe myślenie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -0,12% 40,45 2022-12-07 14:01:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.