Dla mnie ta wycena jeszce jest kosmiczna w porównaniu do zeszłych lat - kiedy był jakiś tam progres teraz mamy ewidentny regres:
"W okresie I-III kw. 2016 r. spółka miała 3,03 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 5,06 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 83,76 mln zł w porównaniu z 78,57 mln zł rok wcześniej."
Nowa fabryka ruszyła i jest tylko gorzej, gdyby nie ofe które pewnie jako tako kursu pilnują to zapewne było tu by już ok. 2-2.5 pln