Weż pod uwage to że chodzik o spadkach pisze od 15 zł a ja od 13. Wtedy jeszcze byli tacy co walili na 50 i 60 zł :-) Wdł mnie na dzien dzisiejszy nie widać przesłanek do wzrostów ani tez tego mitycznego wiekszego gracza na horyzoncie. Powiedz kto o zdrowych zmysłach wejdzie do takiej spólki misyjno-patriotyczno-drukarskiej dla której zysk nie jest najwazniejszy a tak wogóle to jest od tego zeby pomagac innym polskim bankom :-) (tak głosi jej prezes ).Minister od energi w tym najnowszym planie wspominał cos o zobowiazaniach politycznych. Dlatego bedzie kosił wiatraki na ladzie?
Spekulacyjnie owszem legende do COŚ-a to nawet ja moge wam zrobic :-) ale tutaj licze na Toma i 3 iksy czasem 4 :-)