Zgadza się Fakro budowało Zakład przed wybuchem wojny ale robiło głównie dla ruskich i tutaj też się zgadzam że unia to powinno finansować zasobów które zablokowali ruski i kontrolować wydatki wtedy tak ale w tym oświadczeniu które tam podałem zacytowałem jest wyraźnie napisane firmy mają płacić ze swoich pieniędzy budować a później czekać na zapłatę i jeszcze gwarancje na 30 lat gadać no sory kto pójdzie na takie warunki samobójca chyba tylko