jeszcze nam to na dobre wyjdzie
Jesli nie ma finansowego programu z UE, Am to samo wchodzenie na UA to stąpanie po cienkim lodzie, lub zabawa w bagnie, które wciąga i nie wypuszcza.
Jesli są fundusze Unijne to UE powinna uwzględnić PL, a z pewnością korzystać z terenu kraju.
Zauważ, że przed wojną równiez można było robić interes z / w UA ... i wiele firm się przejechało - korupcja, siłowe przejmowanie biznesu!