Co to ma wspólnego z umową jaką chcą podpisać na odbudowę .słodycze należą do jednego z tych generałowi sprzedają w Polsce które zwróciło order i za dlatego powinniśmy ich produkty bojkotować zresztą co innego kupowany towar a co innego warunki na jakie chcą byśmy przystępowali do odbudowy nie Widzisz żadnej różnicy między zakupy w sklepie a tym co mają yobic firmie i w jaki sposób im zapłacą