Dnia 2020-06-10 o godz. 10:56 verasco napisał(a):
> ucznia to zrozumiem bo on się jeszcze uczy...ale biedny Adam siedzi tu już tyle czasu i jeszcze nie jest w stanie się w tym połapać....
A ty już się douczyłes, co to są zlecenia PKC ?
Jeśli tak, to gratuluje je