No ludzie związani ze spółka zarobili juz chyba ładnych kilka baniek. Najwięcej przytulil Kosiński. 7mln sztuk w rynek i papa. Teraz gnv co sypie to czysty zysk. A wyniki od dwóch lat to lepiej przemilczeć. Na takie truchlo to mało kto się rzuci. Haribo nawet jakby się cieszył że ma perłę w portfelu