Gdyby kurs rzeczywiście miał spaść na 19 gr (o 2 nie wspomnę) to po co to w ogóle kupować ? To by oznaczało że ci co wchodzili w spółkę w zeszłym roku wywalają akcje. Dlatego trochę powagi. Owszem może spaść na np. 80 gr celem odebrania akcji od słabych rąk, ale to wszystko. Ale bujać będzie na pewno ..Raj dla potrafiących się wstrzelić.