Bo tak się kończą na ogół wałki. 19 groni to i tak ostrożnie. Może się nawet ustawić na 2 grosze. Niektórzy się wkurzają, ale chyba coś padliście ofiarą własnej chciwości. Spółki pana J - to same wydmuszki, niczym się nie zajmujące. Ich podstawowa działalność to bycie na newconnect. I taki jest rzeczywisty cel ich funkcjonowania.