Dnia 2018-05-29 o godz. 08:36 ~dami napisał(a):
> Axaa, to prawda choć do tej pory nie wiem z jakich przesłanek korzystałeś, a nuż ta kawa na przemian z truskawkami oraz ożywczym koszeniem ,gdzieś w zakątku Jury / jak pisałeś/ natchnęła Cię proroczą wizją, co przy mojej prymitywnej statystyce uczyniło różnicę.
> > Skoro Jura to znaczy jesteś ze Śląska przypuszczalnie, zdradź ten punkt w Jurze to może przyjadę na te niezsypane truskawki.
Korzystałem z przesłanek logiki /Generalnie wynik nie jest zły/Zobaczymy jak odbierze go rynek/Ale drugi kwartał na pewno będzie lepszy/Co do Jury/Truskawek nie mam na posesji(kupujemy na straganie)Na posesji są borówki amerykańskie i agrest+ śliwka i porzeczki/Działka w środku lasu(budowlana) więc nie wszystko na niej może rosnąć/Tak, jest to na Śląsku(bo Jura leży w większości na Śląsku) Miejsce odludne, cisza , spokój ,śpiew ptaków, zające ,sarny, wokół las/Pozdrawiam , odwiedzajcie Jurę jest piękna!
A Ty Dami w jakim województwie mieszkasz?