http://at.biznesradar.pl/820155818058927fe063279927695a25.png
gdyby nie było podawania tlenu, można by myśleć o podwójnym dnie...
póki co, jest desperacka (to własciwe określenie!) obrona poziomu 2,30
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
za tydzień raport, ale wciąż jest tylko sypanie, mielenie walorem i wywalanie akcji każdemu, kto się nawinie...