5,32...
tylko 4 grosiki wyżej od ostatniego dołka i wciąż jest podawanie tlenu...
ktoś naprawdę ma wiele do wywalenia i zachowuje się tak, jakby czas mu się kończył...
a poza tym:
http://wiadomosci.stockwatch.pl/akcje-komputronika-pod-presja-spadajacych-zyskow,akcje,174172?utm_source=sw_forum&utm_medium=announcer&utm_campaign=announcer
http://www.polska2041.pl/finanse/news-rynek-kapitalowy-w-polsce-brakuje-silnej-gieldy,nId,2250703