Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  172,00 zł , zmiana od tamtej pory: 117,44%

Re: Ta łajba zatopi biznes

Zgłoś do moderatora
A ja wyskoczylem zaraz po pierwszym komunikacie o leasingu jachtu i nie musze szukac mniej lub bardziej dziwnych argumentow ze jacht ma sens businessowy. Ani nikogo obrazac.

Mysle ze sie mylisz - ani za rok ani nigdy ten numer nie bedzie zapomniany. To bedzie stala pozycja w kursach i kasiazkach o GPW.

Na razie ci co na pokladzie zostali powinni sie cieszyc ze fundy bronia kursu - bo to jedyne wytlumaczenie tak lagodnej reakcji rynku na numer ktory wywinelo PUE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZPUE 0,00% 374,00 2022-12-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.