Masz w 100 % rację. Widać że jeden drugiemu "pożyczył" 100 tys. akcji na krótką sprzedaż. Kursik spadnie ten drugi zarobi i akcje odda z małą nawiązką. I to jest gpw i nasi politycy. Juz chyba ze 2 lata słyszę jak pracują nad regulacją zabraniająca krótkiej sprzaedaży. Na każdej giełdzie na świecie (na pewno na rynkach rozwiniętych) jest to zakazane a u nas.....Kopalacze i inne dziady patrzą tylko na swój interes...ajjjj trochę trzeba sprzedać i odkupić, bo papier dobry i tą "4" do dywidendy zahaczy