Przez to wasze naganianie na dokupowanie wiele osób jest w plecy a ten Sypacz cieszy się bo mniej roboty . Był czas na stop loss i jest czas na stanie z boku . Przyjdzie czas na zakup .Nikt mądry nie podpala się tymi waszymi bzdurami przecież wiadomo że nikt z was nie sprzedał ani nie dokupił .