Marny nagonie i mizernym ilorazie inteligencji. Wytłumaczę jak dziecku, ale wątpię, że zrozumiesz. W innym wątku @JenoFakty założył, że przy sprzedaży za około 250 mln$ dywidenda będzie około 50zł. I przy takiej dywidendzie kurs osiągnie poziom 80-90 zł. I ja się do tego stosunku, dywidenda-kurs akcji, odniosłem. Nie wiem za ile zostanie sprzedane CoolCryo i przez to nie wiem jaka będzie dywidenda i jaki będzie kurs. Eh, i tak nie zrozumiałeś:)