Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: syndyk - potwierdzenia

Zgłoś do moderatora
www.ir.bomi.pl/79/wycofanie_akcji_z_obrotu/aktualizacja_informacji_nr_2.html

"...
Jednocześnie informuję, że po uzyskaniu
danych dotyczących akcjonariuszy z KDPW,
przygotowaniu na tej podstawie dokumentu
akcji, zostanie wydany odrębny komunikat z
informacją, gdzie i kiedy akcjonariuszy
żądający wydanie uzyska dokument akcji.
Dokumenty akcji będą wydawane do rąk
akcjonariuszy po uprzednim
wylegitymowaniu.
..."

Na stronie nie ma jeszcze komunikatu o tym gdzie i kiedy można odebrać dokumenty. Chociaż nie pisali, że ten komunikat będzie na stronie, więc może poinformują telefonicznie.
Tak, czy inaczej jest napisane, że dokumenty będą wydawane do rąk po wylegitymowaniu. Teoretycznie listonosz też może poprosić o dowód przy wydaniu poleconego ;)
Jakby trzeba było jechać na wybrzeże, to wolałbym jakiś cieplejszy miesiąc :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOMI 0,00% 0,01 2013-09-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.