Hahaha, ośmieszasz się tym swoim szaleńczym naganianiem na zdołowanie kursu. Siedzisz bez akcji i zaklinasz rzeczywistość. Czy ty naprawdę wierzysz w to że pierdzenie na forum takich twoich głupot ma wpływ na kurs? Bardziej pasujesz na taki typowy klasyczny antywskaźnik naganiacza......