Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Światło w tunelu

Zgłoś do moderatora
Syndyk nie zaoferuje już nic poza papierem toaletowym (zbiorowym odcinkiem akcji) oraz można składać u niego oferty na np.: przechowywanie dokumentów kadrowych HBP 580mb przez 50 lat (swoją drogą ciekawe ile wydrukowali metrów bieżących odcinków zbiorowych akcji zwanych srajtaśmą).
W związku z tym, że syndyk pozbywa się już dokumentów kadrowych do końca roku 2021 byli pracownicy mogą składać wnioski o wydanie zaświadczeń:
,,w związku z planowanym przekazaniem dokumentacji do archiwum zewnętrznego, wnioski o wydawanie zaświadczeń potrzebnych do uzyskania świadczeń emerytalno-rentowych należy składać do dnia 31.12.2021 r. na adres: HYDROBUDOWA POLSKA S.A. w upadłości likwidacyjnej ul. Dworcowa 7, 62-020 Swarzędz kadry@hbp-sa.pl, tel. 661 036 558 Uzyskanie zaświadczeń po tym terminie będzie utrudnione."

Niestety Stadion Narodowy nie został rozliczony z GDAKĄ, postępowanie likwidacyjne nie zostało zmienione na układowe a rok 2021, wygląda na to, że jest ostatnim w działalności syndyka.
Żegnaj Habeto ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,01 2013-03-28 15:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.