Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Światło w tunelu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-28 o godz. 19:54 ~Hbp napisał(a):
> Oferta na Elektrim z 6zł na 18 zł może i hbeta pójdzie pod młotek.

https://www.wnp.pl/finanse/zygmunt-solorz-nie-odkupi-reszty-legendy-gieldy-akcjonariusze-cena-o-wiele-za-niska,465995.html
[...]Mniejszościowi akcjonariusze Elektrimu nie zamierzają sprzedawać swoich akcji Zygmuntowi Solorzowi uważając, że zaoferowana przezeń cena 18 zł jest wielokrotnie za niska[...]

Tak a propo ceny 18zł...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,01 2013-03-28 15:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.