Dnia 2017-05-10 o godz. 08:06 ~Budda napisał(a):
> Taniej nie bedzie lada chwila 70 groszy potem 85 , 95 i odjazd
Po waszych News-ach na pewno odjedzie ale w dół... Zacznijcie pisać na temat a nie łączyć bardzo luźno powiązane rzeczy. Takie teksty w tym stylu to xxx cały czas sprzedaje. Więc nie róbcie z siebie wałów... Poczekajmy na informacje o PP a osobiście raczej widzę że będzie paru groszowy spadek.