Nie ważne. CFG do wzrostów potrzebowało wolumenu i spekuły. To nadchodzi. Czy spadnie do 11.5, czy 11zł, czy 10,80zł to bez znaczenia. Najbardziej pasuje mi 11.50zł - dałoby to sygnał, że wzrosty byłyby do 23zł (dołki najczęściej podbieraja grubasy w dużej ilości i czekają na x2) Potem zrzucają PKCem i zaczynają trend spadkowy. Uważam, że max spadek to 10.50zł a max na zamknięciu to 10.80zł. Wzrosty 22-23 na zamknięciu. Max 25zł.
Ja tu przetrwałem spadek z 12.30 na 7.8zł mając "utopione" 90% wszystkich moich pieniędzy :D więc takie kilka procent w dół przez tydzień max dwa to mnie nie rusza, a jak będzie fuks to sprzedam przez ten czas Bloober/CIG i wpakuje ile się da tutaj.