Dnia 2019-05-24 o godz. 15:24 ~adameczek133 napisał(a):
> Przeżyłem tu 8zl i nie oddam akcji ...chcą wystraszyć leszcza przed wystrzalem...)
hmmm. WigGames dziś +5% był a CFG -10% a to najgorszy wynik ze wszystkich spółek w branży , żeczyiście "wyszczał"