Premiera powinna być na początku czerwca plus Walne Zgromadzenie powinno dać tu moc do wzrostów. Kupiłem papier tu na długo i nie interesują mnie krótkie podbitki. Potrzymać mi pół roku z rok wyciągnąć z tego 100 - 200% a nie karać się jak skoczy z 10% szkoda na to czasu. Firma jest w rękach Kostkowskiego co daje pewność na długotrwałe wzrost i zarobek.