Dnia 2020-10-12 o godz. 11:33 mk-gda napisał(a):
> Każda sprzedana tona to kolejna strata. Nie ma co kupować tych akcji, chyba, żeby nimi latrynę wytapetować, ostro i bez znieczulenia!
oczywistość. Przypisywanie straty amortyzacji, to jak przypisywanie 300 mld dziury w finansach państwa w roku 2020 pandemii. Ciemny lud kupi wszystko, tak jak ciemny akcjonariat.