Dnia 2020-10-12 o godz. 10:31 ~Fanpan napisał(a):
> Czy ktoś z was umie czytać raport - strata wynika z amortyzacji inwestycji - była inwestycja w elektrownię więc skoro nie ma zysku a jest amortyzacja to amortyzacja powoduje stratę. Teraz gdy nie ma wniosku o upadłość mogą podpisywać umowy bez przeszkód - a pamiętajcie ,że ta z dzisiaj była dogadywana jeszcze podczas procesowania wniosku o upadłość a mimo to umowa doszła do skutku. Mam akcje i trzymam do końca 2021 gdzie spotkamy się na znacznie wyższych poziomach
kto ciebie ustawia? Kto ci taką krzywdę robi człowieku? Amortyzacja robi stratę?