Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Stooq brak wykresow

Zgłoś do moderatora
Eureka.Na Internet explorer wszystko widze nawet Wasze wykresy szkoda tylko ze na chrome tak niema bo szybko przyznaje chodzi.Dzieki piekne za podpowiedzi.Pozdrawiam i szczescia zycze :)