Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Stooq brak wykresow

Zgłoś do moderatora
Na chrome java nie jest obslugiwana.Mialem na firefoxie jave i niema wykresow.odinstalowalem po ponownej instalce nie widzi jej w dodatkach.Wczesniej wszystko bylo cacy tzn. moglem wchodzic na stooq na analize techniczna ale od zawsze nie widzialem Waszych wykresow.Z jakich przegladarek kozystacie?Moze ktos sprawdzic wersje javy u siebie?Mozna zwariowac z tymi kombinacjami