Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: STARKDEV ruszył ŁAŁ

Zgłoś do moderatora
jk- wikana w marcu 2007r miała 340 milionów akcji po cenie nominalnej 0,02. Natomiast elkop przed scaleniem miał 1,6 miliarda akcji ,fon również przed scaleniem miał 1,6 miliarda akcji. Starkdev ma 220 milionów akcji i aż się prosi o emisję z prawem poboru i to nawet nie zaszkodziło by na 1starą akcje 5 nowych lub 1 do jednego z ceną emisyjną 0,10 i napewno obie emisje by były skuteczne -spółka by zarobiła i to dużo jak i akcjonariusze .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.