Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: STARKDEV ruszył ŁAŁ

Zgłoś do moderatora
pamiętacie Masters (obecna wikana ) w marcu 2007 -ponad 340 milionów akcji i w ciągu miesiąca przy obrotach największych na gwp przekraczających po 100 milionów -wyciągneli kurs na 0,97 (a kilka razy wcześniej były skrone próby podbicia -podobnie jak obecnie na starkdev)i dopiero wtedy przeprowadzono nową emisję z pp po 0,15 a cena ksiegowa 0,02.(obecny kurs wikany 0,12 ale akcji wikana ma ponad miliard siedemset milionów).Moim skromnym zdaniem kurs Starkdev jest mocno zaniżony,niedowartościowany i ja uważam że może być mocny odpał i to w okolice nawet 1,00 zł .Nie był bym wcale zaskoczony jak kurs wyskoczył by mocno i przy cenie około 0,30 podali by o nowej emisji z pp po cenie 0,10 i wtedy mamy dalszy mocny odpał .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.