Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: STARKDEV RB 0025/2011 Rejestracja przez Sąd zmian w składzie Rady Na

Zgłoś do moderatora
Mając na względzie fakt, że był to rząd PC, czyli PiS-wski, jak byśmy to powiedzieli dzisiaj, to oni z zasady są 'za a nawet przeciw'. To nie jest partia (bądź część tłumu), która działa konstruktywnie. Bo oni nigdy niczego nie zrobili do końca i niczego się nie dorobili. Nie mają prawa jazdy, kont bankowych, a Wy chcecie, żeby oni rządzili krajem. Wśród nich jest spora liczba niezłych specjalistów, jak chociażby Pan Steinhoff. Tacy też potrzebują żyć i dobrze, że się angażują w gospodarkę, bo może im to lepiej pójdzie niż polityka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.