Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: STARKDEV RB 0025/2011 Rejestracja przez Sąd zmian w składzie Rady Na

Zgłoś do moderatora
Zadaniem pana b. ministra Janusza Steinhoffa będzie uwierzytelnienie spółki w oczach masy drobnych inwestorów. Developerka obecnie jest trudnym rynkiem, więc lada dzień pokaże się wiadomość w jakim kierunku spółka będzie się przebranżawiała, a niewątpliwie będzie to nośny temat. A wtedy będzie za późno na inwestycje, bo ci, którzy się będą wiedzieli pierwsi, dadzą PKC i skupią pierwsze 13 mln akcji po 0,04 - 0,05 i sprzedadzą po 0,08 - 0,09. Kto będzie wiedział pierwszy? Zgadnijcie!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.