Ale nie mam Xtb stąd też nie siedzę na forum Xtb i nie wypisuje o ptakach. Moja decyzja bo i moje pieniądze to zakup między 100-150zl cdprojekt i sprzedaż w okolicy premiery. A co mogłoby być? Po co mi takie rozkminy skoro mnie to ani nie wzbogaci ani nie zubożeje? I jeśli uważasz, że mój wpis jest tożsamy z tym co potępiam to może nie jesteś partnerem do dyskusji.