masz świadomość ,że właśnie to zrobiłeś to co potępiasz? I co z tego,że masz CD Projekt od 120 zł i nie zmonetyzowałeś zyskow na kolejnych ATH bo to wynika z wpisu. Na XTB w tys samym czasie miałbyś 400% zysku bez wliczenia dywidend. Gdyby choć akcje miały postac materialna jak kiedyś - piekne grafiki wspaniałe projekty : mam takie starocie i uwielbiam na nie popatrzeć.... no ale dzis to pliki .....