Masz świadomość, że niektórzy kupowali za mniej niż 120 więc zakładając horyzont do w4 co to na dziś zmienia czy jest 200 300 czy 180? Teraz pokaż mi dla porównania czy i jest coś takiego jak wycie akcjonariuszy kiedy rośnie? Bo kiedy spada to jest wysyp ziejących ogniem spółkę (rzekomo nie posądzających akcji)więc po co? Czy ja piszę 10 postów dziennie kiedy rośnie?
Teraz taki temat ornitologiczny czemu ma służyć? Mamy tu zgłębiać tajniki życia pelikana?
No przecież nikt za darmo w sobotę nie wstanie i nie będąc zaangażowany w spółkę nie pisze na forum bankiera. Przecież to zakrawa o kpinę.