Idealna sytuacja. Jak zwala na 12-13 zł z chęcią dobiorę. Jak dadzą wyżej, będę zarabiał na akcjach kupionych w okolicy 8-9 zł. Jak kurs się ustabilizuje, będę się cieszył dywidenda i trzymał pod kolejna, prawdopodobnie jeszcze większa. Poza tym korekta cen stali pozwoli spółce ponownie zredukować kapitał pracujący i wypłacić dywidendę zaliczkowa jesienią.