Nie masz pojęcia o czym piszesz kolego, jeżeli wskażesz mi choć jeden argument na wykresie, który poprze Twoja teze to zwórce honor, aczkolwiek takiego nie znajdziesz. Jestesmy w fazie korekty tych wzrostów, moim zdaniem do dywidendy polecimy up, i to mocno.