Synku chcesz znac moja srednia? Pisalem przeciez juz kiedys.O ile wiem mam jedna z najnizszych na watku.Gdybys wiedzial ile nie probowalbys nawet glupawych docinkow. Gdy ja kupowalem ( nie dziobalem) tobie podobni zrywali boki.I powtarzam: zacytuj mnie namawiajacego do zakupow.Czy ktos z forum kupuje lata mi.Wierz mi serduszko,ze jestesmy w innej lidze.Gdy spolke beda opychali moze cie laskawie poinformuje ile .Siedz spokojnie na grzedzie i produkoj ten chlam.Przez pare chwil moze bedziesz mogl miec nadzieje.A potem znikniesz na biomedzie czy innym przekrecie