Widać spore zainteresowanie akcjami widać po zleceniach że coraz grubsze transakcje idą. Moim zdaniem ktoś zbiera papier od drobnicy powoli ale taki stan rzeczy się nie utrzyma raczej ponieważ jest mało akcji wolnym obrocie.Ale ładnie się meliło dzisiaj.