Hmm... w gastronomii nie stać nikogo na byle jakie sprzęty. Macie takie, to wtedy ciągle zmagacie się z problemami. Sprzęt nie daje rady przy intensywnej eksploatacji. Nie doczyszcza garnków i naczyń, a przy okazji wychodzi, że zużywa ogromne ilości wody i energii. Z górnej półki jakościowej polecam na pewno Winterhalter. Mam ich sprzęt od 3 lat - działa lepiej niż moja poprzednia zmywarka jako nowa. W zasadzie tematy związane z zapewnieniem garnków i naczyń przestały być problemem. Wszystko mamy pod kontrolą i tak powinno być. Nie inwestujcie w byle co - mało kogo na to stać.